Ranking najlepszych wibratorów 2019

W miarę, jak życie intymne przestaje być dla Polaków tematem wstydliwym czy krępującym, rośnie także popularność erotycznych gadżetów. Dostępne są one w wielkim wyborze oraz w rozmaitych wariantach cenowych, dzięki czemu każdy – niezależnie od upodobań czy stopnia wtajemniczenia w świat seksualnych zabawek – może znaleźć wśród nich coś dla siebie.  Nie tylko dla siebie zresztą: coraz większym zainteresowaniem cieszą się również wibratory dla par, pozwalające doznawać zwielokrotnionej przyjemności we dwoje.

Intymne gadżety dla każdego

Różnorodność erotycznych akcesoriów na rynku stanowi jednak także spore wyzwanie. Osoby słabo zaznajomione z tematem mogą się poczuć onieśmielone ogromem możliwości, jakie otwierają przed nimi internetowe sklepy erotyczne: w istocie oferują one produkty wszystkich uznanych na świecie marek, których istnieje – bagatela! - około 500. Największą estymą w branży cieszą się firmy amerykańskie czy japońskie, jednak kilku europejskim producentom również udało się przebić. Dobry przykład stanowi tu szwedzka firma Lelo, której gadżety cechuje nie tylko wysoka jakość, ale także wzorowa estetyka wykonania.

Nie powinien dziwić także i fakt niesłychanej rozpiętości cenowej poszczególnych akcesoriów erotycznych. Za najprostsze zapłacimy kilkadziesiąt złotych, za najbardziej wymyślne – kilkaset. Trudno zarazem nie zauważyć, że wraz ze wzrostem ceny rośnie też ekskluzywność marki i produktu. Rynek erotycznych zabawek jest niezwykle dynamiczny, dostosowany do zasobności portfeli rozmaitych grup docelowych. W Polsce owo zróżnicowanie zaznaczyło się stosunkowo niedawno, obecnie staje się już jednak na tyle widoczne, że można chyba zaryzykować stwierdzenie, iż usługi o charakterze erotycznym weszły u nas w swoją dojrzałą fazę.

Ranking wibratorów 2019

Lista modnych w ostatnim czasie gadżetów, przedstawiona poniżej, z pewnością nie wyczerpuje zagadnienia, pozwala jednak zdobyć ogólne rozeznanie w tej materii. Warto przy okazji zaznaczyć, że zakup odpowiedniego wibratora to decyzja bardzo indywidualna, którą powinien poprzedzić namysł nad osobistymi upodobaniami i oczekiwaniami. Wibrator jest tylko środkiem do osiągnięcia celu, nie zaś celem samym w sobie - co oczywiście nie wyklucza doboru gadżetu modnego i estetycznie wykonanego.

1. Wibrator punktu G z króliczkiem – LELO - Ina Wave

Kliknij aby kupić

Wibrator punktu G z króliczkiem zyskał sobie ogromną popularność dzięki swojej prostocie, za którą idzie moc intymnych wrażeń. Wykonany z bezpiecznego silikonu medycznego, niezwykle przyjemny w dotyku, anatomicznie dopasowany do kobiecych narządów - takimi zaletami wyróżnia się ten produkt. Nie posiada baterii, ładuje się za pomocą USB.

2. Stymulator łechtaczki – Sqweel 2


Kliknij aby kupić

Ten produkt oceniany jest jako najlepszy stymulator łechtaczki na świecie. gadżet został wyposażony w ruchome koło, do którego przytwierdzono silikonowe „języczki”. Dzięki temu po przyłożeniu zabawki do łechtaczki użytkowniczka znajdzie się na wyżynach doznań! Warto jednak pamiętać, żeby skorzystać z lubrykantu na bazie wody.

3. Wibrator dla par – Lelo Tiani 2


Kliknij aby kupić

Nowa, udoskonalona wersja wibratora dla par Lelo Tiani 2. Działa na bezprzewodowego pilota, jest całkowicie wodoodporna i posiada aż 8 programów wibracji - od delikatnych po silne. Niezależnie od wybranej mocy drgań, urządzenie zachowuje się cicho i zapewnia swoim użytkownikom pełnię komfortu.

4. Wibrator dla par z aplikacją – We-Vibe – Sync

Ten wyjątkowy produkt posiada unikalny kształt przypominający literę „u”. Jedno skrzydełko spoczywać będzie na łechtaczce, a drugie w pochwie. Dzięki temu, kiedy kobieta ma go w sobie, penetracja nadal jest możliwa. Co więcej, ten wyjątkowy gadżet posiada aplikację na smartfona. Za jej pomocą można idealnie ustawić wibrowanie, a także połączyć się ze swoim partnerem na drugim końcu świata! Dodatkowo, aplikacja może dostosować wibrowanie do rytmu zaimportowanych piosenek!

5. Wibrator realistyczny – Marc Dorcel - Real Vibration M

Kliknij aby kupić

Produkt przeznaczony dla osób ceniących sobie realizm doznawanej przyjemności. Wibrator  oddający wygląd penisa, wykonany z bezpiecznego materiału. Posiada szeroki zakres dostępnych wibracji, dzięki czemu każda kobieta z pewnością uzyska ten poziom doznań, który najbardziej ją interesuje. Urządzenie doskonale dopasowuje się do kształtów kobiecego ciała, zapewniając niezapomniane wrażenia. Gadżet jest również w pełni wodoodporny.

6. Wibrator na początek – B Swish - bgood Deluxe Curve

Kliknij aby kupić

Ten produkt będzie doskonałym wyborem dla początkujących użytkowniczek, jednak nie znaczy to, że kobiety starsze stażem nie odczują satysfakcji – wręcz przeciwnie! B Swish - bgood Deluxe Curve jest wibratorem klasycznym, nie posiada zaskakującego kształtu. Warto jednak wiedzieć, że jest to zabawka wszechstronna. Posiada sześć trybów wibrowania, a dzięki wodoodporności doskonale sprawdzi się pod prysznicem lub w wannie. Wibrator został wykonany z wysokiej jakości materiałów, a zakrzywiona główka pozwoli idealnie stymulować punkt G! Co więcej, w komplecie znajduje się eleganckie etui, dzięki czemu można go z łatwością ukryć przed niechcianymi spojrzeniami.