Wczytuję dane...

Baterie i ładowarki

Baterie to wbrew pozorom bardzo ważny element świata akcesoriów erotycznych. Wiele modeli wibratorów, masażerów i pierścieni z funkcją wibracji potrzebuje ich do osiągnięcia pełnej funkcjonalności, która będzie w stanie dać satysfakcje naszym klientom. Asortyment ten dedykujemy jednak nie tylko tym użytkownikom gadżetów intymnych, którzy co jakiś czas muszą zmieniać zestaw baterii w swoich zabawkach. To również asortyment dla tych, którzy posiadają produkt wyposażony w akumulator i chcą zadbać, aby nie rozładował się on w najmniej dogodnym momencie.

Czytaj dalej...


Oprócz baterii do wibratorów i innego rodzaju masażerów erotycznych posiadamy w naszej wirtualnej dystrybucji również power banki oraz ładowarki dedykowane do modeli najpopularniejszych marek w tej branży (np. LELO). Nie musisz się zatem obawiać, że twój ulubiony króliczek wstrzyma masaż w połowie drogi do spełnienia, ani że przeciągająca się w czasie zabawa wyczerpie zbyt szybko energię zabawki. Z naszą pomocą – oraz produktów, które prezentujemy w tej kategorii – twoje chwile przyjemności szybko wrócą na właściwe tory.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą baterii, ładowarek i power banków. Kontaktując się z naszą obsługą klienta oraz zagłębiając w stworzone przez nas opisy produktów, szybko dowiesz się jaki rodzaj zasilania będzie ci potrzebny do napędzania funkcji konkretnego gadżetu, a także czy baterie dołączone są do zestawu. Atrakcyjny cennik pozwoli ci natomiast zrobić odpowiedni zapas baterii, które wyślemy wraz z innymi produktami we w pełni dyskretnej i odpowiednio zabezpieczonej przesyłce. Dziękujemy za twoją wizytę i zapraszamy ponownie!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów