Wczytuję dane...

Pjur na bazie silikonu

Masz problemy z otarciami lub dokucza Ci suchość pochwy na co dzień lub w stresowych okresach życia? A może po prostu lubisz erotyczne gadżety i chcesz sprawdzić, czy odpowiedni lubrykant zintensyfikuje Twoje doznania? Koniecznie musisz zainteresować się lubrykantami na bazie silikonu marki Pjur, które oferujemy w naszym sklepie internetowym.

Marka Pjur ma swoje korzenie w Niemczech i jest absolutnym pionierem w kategorii lubrykantów stworzonych na bazie silikonu. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu (marka istnieje od 1995 roku) tworzy dzisiaj jedne z najlepszych produktów tego typu. Do swoich wyrobów używa tylko naturalnych i bezpiecznych składników, rezygnując z niepotrzebnych dodatków, takich jak barwniki czy sztuczne dodatki smakowe.

Zalety lubrykantów silikonowych

W odróżnieniu od lubrykantów stworzonych na bazie wody, te silikonowe zdecydowanie dłużej utrzymują się w miejscach intymnych, a więc są trwalsze. Dzięki temu nie trzeba powtarzać kilkakrotnie aplikacji w trakcie współżycia. Wiąże się to niewątpliwie ze znacznie większą wygodą i pozwala skupić na przyjemnych doznaniach. Wiele kobiet przyznaje również, że lubrykanty silikonowe zapewniają lepszy poślizg. Jeżeli zatem spróbowaliście lubrykantu wodnego i efekt Was nie zadowolił, koniecznie musicie spróbować tego silikonowego marki Pjur.

Z uwagi na swoją trwałość produkty dostępne w tej kategorii doskonale nadają się również do igraszek pod prysznicem czy w wannie. Warto jednak uważać przy stosowaniu tego typu produktów z gadżetami erotycznymi. Z powodzeniem jednak można stosować je razem z prezerwatywami bez obawy o ich uszkodzenie.

Bogaty wybór

Sklep Crazy Dreams posiada niezwykle bogaty asortyment w kategorii lubrykantów silikonowych marki Pjur. Wśród nich znajdują się również produkty stworzone specjalnie z myślą o stosunkach homoseksualnych, które wymagają zapewnienia jak najlepszego poślizgu. Proponujemy ponadto produkty, które w swoim składzie mają m.in. olejek jojoba, który zapewnia dodatkową pielęgnację miejsc intymnych. Z powodzeniem sprawdzi się on m.in. do masażu, ponieważ sprawia, że skóra staje się niezwykle gładka.

Produkty marki Pjur stworzone na bazie silikonu zapewniają doskonałe doznania bez otarć i dyskomfortu spowodowanego niewystarczającym nawilżeniem. Stanowią one absolutny must-have każdej pary oraz seksualnie aktywnej osoby, która chce czerpać ze współżycia jeszcze więcej przyjemności. Zachęcamy do wybrania najlepszego dla Ciebie lubrykantu. W asortymencie posiadamy również te na bazie wody oraz mieszane – wodno-silikonowe.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów