Wczytuję dane...

Scandal

BDSM to praktyki seksualne często kojarzone z bólem i cierpieniem. Należy jednak pamiętać, że na cały zespół tego rodzaju działań seksualnych, jedynie nieliczna część z nich należy do ekstremalnych zachowań związanych z sadystycznym męczeniem ludzkiego ciała. BDSM to przede wszystkim krępowanie, poniżanie, dominowanie partnera w celu osiągnięcia dodatkowych doznań seksualnych. Nie można również tego typu działań określać mianem molestowania seksualnego, ponieważ cały proces odbywa się za zgodą i wzajemnym zaangażowaniem obojga partnerów. Skuteczna zabawa w BDSM wymaga specjalnych akcesoriów, które z pewnością urozmaicą przeżycia seksualne.

Czym są akcesoria Scandal Soft BDSM?

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ w tej kategorii mieści się całe spektrum różnorodnych urządzeń, które na odmienne sposoby pozwalają zdominować partnera.

Scandal Soft BDSM to między innymi akcesoria służące do krępowania drugiej osoby, jak chociażby kajdanki oraz taśmy klejące. Użycie tego typu akcesoriów pozwala nie tylko przeżyć nieznane do tej pory doznania seksualne, ale również wybudować wzajemne zaufanie kochanków. Dzięki temu krępowanie partnera kajdankami lub taśmą klejącą jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z BDSM i pragną zbliżyć się do siebie poprzez tego typu praktyki. Co ważne, obydwa typy akcesoriów są bezpieczne dla ciała - kajdanki posiadają miękkie obwódki, a taśma odkleja się bez bolesnego wyrywania włosów. Bardziej wymagający klienci mogą zakupić kajdanki połączone z obrożą, a nawet pionową uprzężą.

Kolejnym, popularnym rodzajem akcesoriów Scandal Soft BDSM są packi oraz pejcze. Pozwalają one dawać klapsy partnerowi za pomocą krótkich, dynamicznych uderzeń. Chociaż to już zdecydowanie dokuczliwa praktyka, to jednak od obojga partnerów zależy, czy klapsy będą wywoływały pulsujący ból, czy jedynie lekko drażniły skórę.

Scandal Soft BDSM to również różnego rodzaju obroże, smycze oraz pasy strap-on, które umożliwiają solidne przymocowanie różnych akcesoriów w okolice krocza.

Jakie akcesoria najlepiej wybrać?

Odpowiedź na to pytanie zależy od praktyk seksualnych, które interesują obojga partnerów. Osoby chcące spróbować bogatego spektrum działań BDSM mogą zakupić jeden z oferowanych zestawów akcesoriów, który umożliwia wielokrotną oraz zróżnicowaną zabawę poszczególnymi urządzeniami. Należy pamiętać, że istotą pozytywnego doświadczenia BDSM jest wzajemne porozumienie partnerów, dlatego oferowane akcesoria najlepiej wybierać jest wspólnie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów