Wczytuję dane...

Obsessive

Pejcze i packi do soft BDSM to idealne dopełnienie zestawu gadżetów erotycznych. Podkręcą atmosferę w sypialni i sprawią, że będziemy chcieli wypróbować więcej nowych gier erotycznych w sypialni. To wspaniały prezent dla ukochanej osoby i zaproszenia na wypróbowanie nowych wrażeń.

Gadżety soft BDSM od marki Obsessive wyróżniają się bardzo kobiecą i delikatną stylistyką, pięknym wzornictwem i różnorodnością kolorów i faktur. Do wyboru mamy eleganckie i seksowne packi, ale także pejcze, które rozniecą prawdziwy ogień w sypialni.

Packi do zabaw erotycznych BDSM wykonane są z wyjątkowo miękkich i trwałych materiałów. Idealnie pasują do kolekcji koszulek Obsessive oraz dopełniają inne zabawki erotyczne z kategorii BDSM, takie jak kajdanki. Ozdobione rockowymi ćwiekami i bardziej delikatnymi i kobiecymi cyrkoniami i piórkami. Do delikatniejszych zabaw wybrać można packę w kształcie serduszka, zakończoną fikuśnymi piórkami, które ostrą zabawę mogą zamienić w przyjemne pieszczoty. Lubiący delikatne pieszczoty z odrobiną pikanterii na pewno zainteresowani będą czarnym piórkiem, które rozbudzi zmysły. Dla prawdziwych fanów BDSM jest również model z ćwiekami, dodający pikanterii i w całości obleczony ekoskórą. Fani mocnych doznań zainteresują się pejczem zrobionym z łańcuszków, który może być zaliczany jednocześnie do soft BDSM oraz ostrego BDSM. Pejcz wygląda bardzo kusząco i daje wspaniałe odczucia podczas zbliżeń. Różnorodność pacek oraz pejczy pozwala nam wybrać odpowiedni gadżet do naszych pragnień w łóżku oraz tego jak bardzo jesteśmy zaawansowani w BDSM. Zarówno packi jak i pejcze mają bardzo atrakcyjny wygląd, m.in. kształt serduszek i dodatek piórek, które sprawiają, że są nie tylko estetyczne, ale również można używać ich do seksownych sesji zdjęciowych. Estetyczne wykonanie bardzo uatrakcyjni wszystkie zbliżenia i sprawi, że będą one dla nas przyjemne i jedyne w swoim rodzaju.

Dzięki gadżetom soft BDSM od Obsessive znajdziemy całkiem nowe doznania w naszej sypialni oraz odkryjemy całkiem innych charakter BDSM, bardziej kobiecy i seksowny. Packi do soft BDSM mogą być wspaniałym wstępem do poznania BDSM oraz rozkochania się w takiej formie zbliżeń.

Wszystkie gadżety wykonane są z wysokiej jakości materiałów, zapakowane w eleganckie i dyskretne pudełka. To świetny pomysł na zaskakujący prezent dla bliskiej nam osoby. Do kompletu możemy wybrać również haleczkę Obsessive lub seksowne i opinające się na ciele bodystocking, które jeszcze bardziej pobudzi zmysły.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów