Wczytuję dane...

Dla Pań

Sztuka uwodzenia oraz flirtu to nie tylko słowa i gesty. Aby odnieść sukces na tym polu, potrzebne jest również odpowiednie zbudowanie bliskości i wzajemnego przyciągania. Nie obędzie się również bez odpowiedniej dawki pewności siebie, gdyż z psychologicznego punktu widzenia pociągają nas przede wszystkim te osoby, które wydają się otwarte na znajomość i potrafią wzbudzić zaufanie i szacunek w swoim otoczeniu. Wszystkie te cechy można zbudować dzięki pracy nad sobą... istnieje jednak jeszcze inny sposób. Feromony syntetyczne to połączenie nauki i naturalnych procesów, które są dobrze znane w ludzkim organizmie. Dzięki działaniu tych substancji potrafimy podświadomie przekazać innym członkom społeczeństwa informacje na swój temat lub też zasugerować swój stan emocjonalny. Jeśli więc odpowiednio dobierze się składniki, można z powodzeniem zbudować mieszankę, którą będzie w stanie wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej. W jaki sposób? Stając się nośnikiem pozytywnych skojarzeń dla drugiej osoby, a znajdą to Państwo między innymi w ofercie feromonów dla kobiet od Miyoshi Miyagi, Phobium, Lovely Lovers BeMine i Magnetifico.

Czytaj dalej...


Co zyskuje kobieta, która zdecyduje się na feromony znajdujące się w naszej ofercie? Pakiet korzyści jest tu całkiem spory i pozwala na indywidualne dostosowanie zamówionego produktu do indywidualnych potrzeb i gustu użytkowniczki:
- różna pojemność, która zapewnia możliwość przetestowania produktu, zanim zdecydują się Państwo na większy flakonik,
- wersja bezwonna (skoncentrowana moc uwodzenia – można ją łączyć ze swoimi ulubionymi perfumami),
- wersja perfumowana, a w niej różnorodne nuty zapachowe, jak np. cytryna, czarna porzeczka, hiacynt, rozmaryn, kardamon, jaśmin, wetiwer, piżmo, róża, ambra, morela, frezja, paczula, wanilia, drzewo sandałowe, bergamotka, jabłko, a nawet karmel,
- różna moc i szeroki przedział cenowy produktów.

Feromony Miyoshi Miyagi, Phobium, Lovely Lovers BeMine i Magnetifico zostały zaprojektowane w taki sposób, aby uwodzić nie tylko zapachem, ale i poprzez kompozycję składników, jakie zostały w danym produkcie zastosowane. Sprawia to, że asortyment ten ma różnorodną moc (związaną ze stężeniem poszczególnych feromonów), a więc może zostać wykorzystany zarówno do niezobowiązującego flirtu, czy kontaktów biznesowych, jak i w przypadku odbudowy płomienia namiętności w wieloletnim związku lub uwodzenia potencjalnego partnera. Satysfakcję gwarantuje Państwu wysoka jakość tychże produktów – z naszej strony wzbogaciliśmy ją o atrakcyjny cennik oraz wiele ofert promocyjnych związanych z feromonami dla kobiet zamówionymi w CrazyDreams.pl!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów