Wczytuję dane...

Dla Panów

Wielu mężczyzn zapewne chciałoby poznać niezawodny sposób na odniesienie sukcesu podczas uwodzenia płci przeciwnej. Już samo wzbudzenie zainteresowania sprawia panom problem, a co dopiero podtrzymanie konwersacji, zbudowanie sympatii, czy też osiągnięcie odpowiedniej swobody relacji, w której obie strony czują się komfortowo. Kluczową rolę gra tu także pewność siebie jednak nie w nadmiarze, gdyż może zostać wówczas niewłaściwie odebrana. Jaką funkcję w tym świecie pełnią więc feromony syntetyczne? Asortyment ten ma za zadanie wesprzeć swojego użytkownika w staraniach zbudowania odpowiednio atrakcyjnego obrazu siebie w oczach innych osób – zarówno kobiet, jak również ludzi, z którymi łączą danego mężczyznę kontakty biznesowe. W efekcie otrzymuje się tu produkt, który dzięki wpływowi na podświadomość jest w stanie wykreować odpowiednią reakcję mózgu odbiorcy, a więc także pożądane wrażenie. Podczas flirtu jest to niezwykle skuteczna broń, choć wymaga odpowiednio skomponowanej mieszanki.


Produkty znajdujące się w tej kategorii to feromony dla mężczyzn, którzy poszukują skutecznej mieszanki do podrywu, budowy relacji w związku, a także tworzenia wokół siebie aury, która zaintryguje i skłoni do kontaktu inne osoby, jednocześnie wysyłając sygnał o tym, iż użytkownik wart jest zaufania. Za efekt ten odpowiadają takie marki feromonów jak Phobium, Lovely Lovers BeMine, Magnetifico i Miyoshi Miyagi, czyli jedne z popularniejszych brandów na rynku europejskim i światowym. Sukces ich asortymentu potwierdzają nie tylko bardzo dobre efekty sprzedażowe, ale także opinie klientów, którzy zdecydowali się na zainwestowanie w tego typu ofertę.

Składając zamówienie na męskie feromony syntetyczne w naszym sklepie internetowym, mają Państwo gwarancję oryginalności wszystkich produktów. Dokładamy również wszelkich starań, by asortyment ten był jak najbardziej różnorodny, co stanowi nieodzowny element w dostosowaniu naszych propozycji do indywidualnych wymagań i potrzeb każdego klienta odwiedzającego nasz sklep internetowy. Zróżnicowanie feromonów dla mężczyzn osiągamy między innymi poprzez różną moc mieszanek, różną pojemność flakonów, podział na feromony bezwonne i perfumowane (np. z nutą lukrecji, kolendry, kminku, rumu, wanilii, mięty, grejpfruta, cynamonu, paczuli, skóry, szałwii, pomarańczy, bazylii, goździków, piżma, kardamonu, palisandru, jodły, czy też wetywerii).Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Phobium Men 100 ml

80,75 PLN
95,00 PLN
Oszczędzasz 14.25 PLN