Wczytuję dane...

Pasante

Stawiają Państwo na prezerwatywy, które poza odpowiednimi właściwościami antykoncepcyjnymi są w stanie zapewnić swojemu użytkownikowi również jak najwięcej przyjemności podczas stosunku? Zależy Państwu na produktach bardzo dobrej jakości, lecz niekoniecznie za zbyt wygórowaną cenę? A może chcą Państwo spróbować czegoś nowego lub zaopatrzyć się w zapas prezerwatyw na dłużej, np. w celu użycia ich z ulubionym wibratorem, dildo, czy masażerem prostaty? Wszystko to – i wiele więcej – może dać swoim konsumentom właśnie marka Pasante. Brytyjski producent, który obecnie zdobywa popularność na polskim rynku, może wiele zaoferować zarówno mężczyznom, jak i kobietom (oraz parom). Szkoda by było przegapić taką okazję – tej jakości przede wszystkim trzeba spróbować!


Brytyjska marka idealna na potrzeby polskiego konsumenta – prezerwatywy Pasante

Brytyjski producent, nim zdecydował się wejść na polski rynek prezerwatyw, przez wiele lat rozwijał swoją ofertę. Popularna na wyspach marka może dzięki temu nie tylko zainteresować dziś klientów naszego sklepu, ale i konkurować z największymi firmami – Durex oraz Unimil – pod względem jakości. Co więcej, w asortymencie tym mogą Państwo znaleźć wiele ciekawych propozycji, które nadadzą intymnym chwilom nowego smaku. Aby tak się stało, marka Pasante zaprojektowała:
- prezerwatywy dla kobiet,
- prezerwatywy nielateksowe (wyprodukowane z żywicy syntetycznej lub poliuretanu),
- prezerwatywy klasyczne, lateksowe (z prążkami, wypustkami, cieńszymi lub grubszymi ściankami, dodatkowo nawilżone, smakowe, o zwężonej średnicy, rozgrzewające, dla panów hojniej obdarzonych przez naturę oraz oczywiście prezerwatywy wydłużające stosunek).
Zapraszamy również do zapoznania się z opakowaniami zbiorczymi prezerwatyw Pasante, oferowanymi przez nasz sklep internetowy.Sortuj według:
Wyświetl po produktów