Wczytuję dane...

Opakowania zbiorcze

Stanowią najpopularniejszy środek antykoncepcyjny i wyróżniają się bardzo dobrą skutecznością. Mowa tu oczywiście o prezerwatywach. W sklepie internetowym Crazy Dreams nie mogło ich zabraknąć. W tej kategorii mamy przyjemność zaprezentować rożnego rodzaju prezerwatywy marki Pasante. Dostępne są one w ekonomicznych opakowaniach zbiorczych, dzięki czemu masz możliwość zaoszczędzenia pieniędzy na tych podstawowych produktach używanych niemal w każdym domu.

Dlaczego prezerwatywy?

Jeżeli zastanawiasz się, jaki środek antykoncepcji warto wybrać, powinieneś przede wszystkim wziąć pod uwagę prezerwatywy. Mają one wysoką skuteczność w ochronie nie tylko przed ciążą, ale również różnego rodzaju chorobami przenoszonymi drogą płciową, takimi jak na przykład HIV. Zawsze są pakowane pojedynczo i niezwykle kompaktowe, dzięki czemu można je mieć zawsze przy sobie. Są one również bezpieczne i nie wpływają na gospodarkę hormonalną człowieka, w przeciwieństwie do tabletek. Obecnie na rynku znajduje się tak szeroki wybór różnego rodzaju prezerwatyw (zarówno męskich, jak i damskich), że każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie.

Różne rodzaje

W sklepie internetowym Crazy Dreams znajdziesz różne rodzaje prezerwatyw. Proponujemy produkty z serii Unique, Sensiva, Female Clinic czy Regular. Każda z nich odpowiada na inne potrzeby swoich użytkowników.

Prezerwatywy z serii Unique wyprodukowane zostały z żywicy syntetycznej – do ich stworzenia nie użyto lateksu. Z tego powodu stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób uczulonych na lateks. Są one również bardzo cienkie i dobrze przylegają do skóry. Dodatkowo są bezzapachowe, co docenią osoby wrażliwe na zapachy.

Prezerwatywy Sensiva również powstały bez użycia lateksu. Do ich produkcji wykorzystano poliuretan. Są one niezwykle cienkie, ale nie tracą przy tym na swojej trwałości, a wręcz przeciwnie - są mocniejsze niż zwykłe prezerwatywy lateksowe. Produkty z serii Sensiva pakowane są pojedynczo w niewielkich rozmiarów krążek, dzięki czemu łatwo można je włożyć do torebki czy kieszeni i zabrać ze sobą.

Na uwagę zasługuje również prezerwatywa kobieca Female Clinic. Jest to doskonałe rozwiązanie, które niektórym osobom odpowiada zdecydowanie bardziej niż klasyczne prezerwatywy męskie. Zostały one wykonane z nitrylu, który jest niezwykle miękki i gwarantuje komfort podczas zbliżenia.

Każda z oferowanych w naszym sklepie prezerwatyw została szczegółowo opisana. Wystarczy kliknąć na miniaturkę interesującego Cię produkty, by otrzymać więcej informacji na jego temat. Dzięki temu w łatwy sposób dobierzesz produkt najlepiej odpowiadający na Twoje potrzeby. Zapraszamy do zakupów!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów