Wczytuję dane...

Unimil

Każdy, kto wybiera prezerwatywy jako metodę antykoncepcji, zwraca przede wszystkim uwagę na ich skuteczność dotyczącą zapobiegania niechcianej ciąży. Nic zatem dziwnego, że do najpopularniejszych marek na polskim rynku należy firma Unimil. Producent ten stawia przede wszystkim na jakość i wytrzymałość swojego asortymentu. Wciąż rozwijająca się branża nie pozostaje jednak obojętna dla tego typu produktów, dlatego w jej różnorodnej ofercie znajdą Państwo także modele gwarantujące dodatkowe i przyjemne doznania podczas stosunku. Wszystko to w eleganckich opakowaniach, które w zależności od potrzeb konsumenta mogą mieścić w sobie 3, 9, 10 lub 12 sztuk prezerwatyw Unimil.


Prezerwatywy Unimil – naturalne doznania i doskonała ochrona antykoncepcyjna

Produkty te wybierane są przez pary, które poszukują zarówno dobrego zabezpieczenia przed zapłodnieniem, jak i jak najbardziej naturalnych doznań. By to osiągnąć, przygotowaliśmy wspólnie z ich producentem ofertę, na którą składają się:
- klasyczne lateksowe modele prezerwatyw Unimil (Natural, Infini, Max Love Intense),
- nielateksowe prezerwatywy Unimil Skyn (Original, Ekstra Nawilżane, Large, Intense Feel, Elite, Coctail Club).

W sklepie internetowym CrazyDreams.pl mają Państwo gwarancję oryginalności zamawianych produktów oraz konkurencyjnej ceny. Dokładamy także wszelkich starań, aby proces wysyłki paczki był jak najszybszy i w pełni odpowiadał wymaganiom klienta. Dziękujemy za odwiedzenie naszego asortymentu i zapraszamy ponownie.Sortuj według:
Wyświetl po produktów