Wczytuję dane...

PETITS JOUJOUX

Gra wstępna to szerokie pojęcie, które dla każdej osoby może oznaczać coś innego. Dla jednej będą to drobne gesty i flirt prowadzony przez cały dzień, dla innych działania podejmowane już w samym łóżku. Dla jednych trwa dwie minuty, dla innych dwadzieścia i więcej. My jednak wiemy jedno – dzięki produktom dostępnym w tej kategorii gra wstępna będzie niewątpliwie jeszcze ciekawsza, przyjemniejsza i zdecydowanie pozwoli kochankom jeszcze bardziej się do siebie zbliżyć. Mowa tutaj oczywiście o świecach i olejkach do masażu marki Petits Joujoux.

Przyjemne doznania dostępne na wyciągnięcie ręki

Aby korzystać ze świec do masażu dostępnych w tej kategorii nie trzeba mieć specjalnych umiejętności czy zdolności. Są one dosłownie dla wszystkich. Produkty te są niezwykłe proste w użyciu. Z łatwością zmieniają swojej konsystencję pod wpływem ciepła, stając się przyjemnym olejkiem, który następnie można wykorzystać do masażu ukochanej osoby.

Produkt, który pieści zmysły

Świece marki Petits Joujoux mają nieziemskie zapachy, które pozytywnie wpływają na zmysły. W naszym asortymencie znajdziesz produkty, które swoimi nazwami nawiązują do dalekich podróży, z których każda kojarzy się z innym zapachem. W ofercie posiadamy olejki dające wrażenie podróży do mistycznych krain Orientu, słonecznych Aten, hawajskiej plaży Waikiki, a także Londynu, Paryżu czy też Rzymu. Znajdziesz w nich nuty skomponowane z grejpfruta, bergamotki, kokosa, ananasa, ambry, paczuli czy też piżma. Wszystkie z nich pełnią role swoistych afrodyzjaków i zapraszają do podążania za swoimi zmysłami, które prowadzą prosto do rozkoszy.

Tylko naturalne składniki

Niewątpliwymi zaletami produktów dostępnych w tej kategorii są nie tylko ich zmysłowe zapachy, ale również naturalny skład. Świecie marki Petits Joujoux skomponowane zostały jedynie z naturalnych składników. Do ich produkcji nie używa się żadnych barwników ani konserwantów. Dzięki temu można czerpać z nich przyjemność bez obawy o ich toksyczność.

Zachęcamy do zakupów w sklepie Crazy Dreams i podarowania sobie odrobiny przyjemności. Świecie dostępne w tej kategorii są zapakowane w niezwykle piękne i ozdobne opakowania, dzięki czemu doskonale nadają się na prezent. Szukasz idealnego upominku dla ukochanej lub nie wiesz, co sprawi, że Wasza walentynkowa noc będzie jeszcze bardziej upojna i niezapomniana? Postaw na świecie do masażu Petits Joujoux – na pewno nie będziesz zawiedziony! Dobierz odpowiedni zapach i rozmiar (mała lub duża) i ciesz się przyjemnymi masażami wykonywanymi przez kochanka lub kochankę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów