Wczytuję dane...

Dilda i zabawki analne

Zastanawiasz się, jak urozmaicić swoją sypialnię? Jesteś samotną osobą, która chce rozładować napięcie seksualne i przy okazji lubi się świetnie bawić? A może szukasz rozwiązania, które obudzi sypialnię Twoją i Twojego partnera? Czegoś, co pozwoli Wam na idealne przeżycia względem swojej seksualności? Dilda i korki analne to zabawa nie tylko dla odważnych, ale przede wszystkim – dla ciekawych!

Czytaj dalej...


Dildo (wł. diletto – przyjemność) to prosty gadżet erotyczny najczęściej o podłużnym i falicznym kształcie. Pierwsze dildo odnaleziono już trzydzieści tysięcy lat temu w jaskini, znajdującej się na terenie obecnych Niemiec! Dildo u swoich początków było wykonywane z kamienia lub drewna, bądź innych materiałów, które się nie rozpadały. Podobno Królowa Kleopatra niezwykle lubiła te gadżety. Sex zabawki tego typu nigdy nie straciły na popularności – wręcz przeciwnie!

Setki oferowanych przez nas zabawek w tej kategorii sprawi, że na pewno znajdziesz idealny produkt dla Ciebie. Najróżniejsze kształty, rozmiary, zastosowania i kolory ułatwią Ci drogę do wyboru idealnej sex zabawki. Znajdziesz tutaj kulki analne, które będą wyjątkowo dobrze stymulować odbyt i być może wprowadzą Cię w świat analnych doznań.

Dlaczego miałabyś/miałbyś ograniczać swoją przyjemność? Korki analne znajdujące się w ofercie naszego sklepu pozwolą Wam jeszcze bardziej podkręcić atmosferę. To obowiązkowa pozycja, jeśli lubicie BDSM! Korek analny to urządzenie, które zazwyczaj zmienia swój środek ciężkości podczas poruszania (np. Marc Dorcel Geisha Plug), przez co doznania są jeszcze większe!

Dildo w kształcie penisa to jeden z najbardziej popularnych gadżetów erotycznych na świecie. Od tysięcy lat funkcjonuje jako genialne rozwiązanie do samozaspokojenia się. Od późnej epoki kamienia w Europie, przez antyczną Grecję i średniowieczne Chiny, po obecne czasy – ten gadżet jest nieprawdopodobnie skuteczny! Jest wykonywany z najróżniejszych materiałów. Warto wspomnieć tutaj firmę Fleshlight, która specjalizuje się w gadżetach imitujących kobiece waginy. Materiały, które są używane do owych sex zabawek dobrze imitują ludzką skórę, przez co dostarczane doznania są niezwykle realistyczne.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów