Wczytuję dane...

Feromony

Feromony są substancjami chemicznymi produkowanymi naturalnie przez ludzi, zwierzęta czy rośliny. Związki te służą do komunikowania się i przyciągania osobników płci przeciwnej. Feromony to w rzeczywistości mieszanina różnych substancji, niekiedy z dominującym jednym składnikiem.

Mimo upływu lat wciąż nie do końca wiadomo na jakiej zasadzie dokładnie działają feromony. Prawdopodobnie związki te są wytwarzanie w niewielkich ilościach zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Ich działanie wprawdzie nie jest dokładnie opisane, ale udowodniono, że składniki te mają bardzo duży wpływ na dobór partnera płci przeciwnej. Najmocniejsze feromony są obecne w ludzkich wydzielinach np. ślinie i pocie. Po użyciu feromonów wizerunek mężczyzny w oczach kobiety ulega znacznej poprawie. Wysyłane przez niego sygnały zapachowe są odbierane dla kobiety jako zaproszenie. Jednak warto pamiętać, że feromony jednocześnie nie wywołują wrogości u osobników tej samej płci. Dla heteroseksualnych mężczyzn mają one zapach w 100% neutralny. Feromony są też świetnym sposobem na zwiększenie swojej atrakcyjności np. w miejscu pracy.

W ofercie znajdują się także feromony dla kobiet, które zwiększają zainteresowanie ze strony znajdujących się w okolicy mężczyzn. Kobiety, które stosują feromony podobają się mężczyznom i są dla nich atrakcyjne. Opinie o nich są pozytywne - kobiety wydają się być piękniejsze, co przekłada się także na wyższe poczucie pewności siebie. Wprawdzie kobiety same z sobie na ogół ładnie pachną, ale nie szkodzi matce naturze nieco dopomóc. Perfumy z feromonami są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Dzięki nim poprawie ulega odbieranie przez płeć przeciwną. Dlatego jak najbardziej warto sięgać po perfumy z feromonami. Należy traktować je jako kolejną ozdobę. Doskonale sprawdzają się na co dzień - poprawiają ogólne samopoczucie i sprawiają, że każdy czuje się lepiej.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Chakra 10ml

89,10 PLN
99,00 PLN
Oszczędzasz 9.90 PLN