Wczytuję dane...

Korki analne

Asortyment korków analnych został stworzony nie tylko, aby zapewnić wybierającym go osobom bezpieczną i satysfakcjonującą stymulację. Duże znaczenie w przypadku tej części naszej oferty ma też trening mięśni i oswajanie swojego ciała z tego rodzaju penetracją. Wiele kobiet oraz mężczyzn używa korków analnych na etapie przygotowania do odbycia stosunku z partnerem lub do zakupu masażerów prostaty, które bardzo często mają większą średnicę powierzchni penetracyjnej. Wychodząc naprzeciw tego typu potrzebom, stworzyliśmy kategorię, w której możesz znaleźć szeroki wybór tego typu gadżetów intymnych. Ich różnorodność związana jest zarówno z paletą kolorystyczną, jak i materiałami wykorzystanymi do ich produkcji.


Nie można tu także zapomnieć o dobraniu właściwej średnicy zamawianego produktu. W tym przypadku można kierować się zarówno swoim własnym doświadczeniem i podjąć decyzję na jego miarę, jak i zakupić tzw. zestaw progresywny, który pozwala na rozpoczęcie od najmniejszej wielkości korka i sukcesywne zwiększanie wyzwania w miarę czynionych postępów i oswajania się z tego rodzaju stymulacją. W każdym z tych wypadków zapewniamy naszym klientom wsparcie merytoryczne podczas wyboru, atrakcyjny cennik asortymentu oraz korki analne, które wykonano z materiałów łatwych w dezynfekcji – stali chirurgicznej, czy też silikonu klasy medycznej.

Warto tu również wspomnieć o markach, które znalazły się w tej części naszej oferty, gdyż ich renoma stanowi potwierdzenie jakości, którą zawsze chcemy wam oferować. Wśród producentów korków analnych, których rekomendujemy w naszym sklepie, znaleźli się Marc Dorcel, BON4, B Swish, Rianne S oraz Lovense. Dodatkowo znajdziecie tutaj modele posiadające możliwość stymulacji przy pomocy wibracji, a także zdalnego sterowania gadżetem. Zapraszamy do podróży po naszym świecie akcesoriów intymnych oraz do kontaktu – z przyjemnością podzielimy się z wami naszą wiedzą i doświadczeniem w kwestii korków analnych!Sortuj według:
Wyświetl po produktów