Wczytuję dane...

Kulki Gejszy

Kulki waginalne powszechnie nazywane kulkami Gejszy


Jeśli poszukują Państwo asortymentu akcesoriów erotycznych dla kobiet, który jednocześnie będzie w stanie zapewnić swojej właścicielce delikatną i przyjemną stymulację oraz pomoże jej zadbać o zdrowie, to jest to właściwa kategoria. Kulki gejszy to oferta stworzona przede wszystkim do treningu tzw. mięśni Kegla (zwanych również mięśniami dna miednicy). Dzięki ich zastosowaniu kobieta zyskuje nie tylko większą kontrolę nad ich kurczeniem, ale i poprawia ich wytrzymałość oraz elastyczność. Może to znaleźć pozytywne odzwierciedlenie np. podczas przygotowań do porodu, czy też, jeśli chodzi o intensyfikację doznań podczas stosunku z partnerem. 


Produkty znajdujące się w tej części oferty sklepu internetowego CrazyDreams.pl zostały zaprojektowane z myślą o przyjemności i satysfakcji z postępów związanych z ich użytkowaniem. Nie zapomniano tu również o bezpieczeństwie, dlatego dostępne kulki gejszy zostały wykonane przy użyciu hipoalergicznych surowców, np. silikonu klasy medycznej, który posiada strukturę zapobiegającą wnikaniu zabrudzeń oraz nie wywołuje podrażnień. Produkty należące do tej kategorii polecane są również przez specjalistów z dziedziny położnictwa, ginekologi oraz seksuologii. To różnorodna oferta i projekty kulek gejszy najbardziej renomowanych marek z całego świata – LELO, AVE, JoyDivision, Rianne S, Vibe Therapy, Marc Dorcel, Je Joue, B Swish, Rocks-Off, Nomi Tang.

Kulki gejszy, które znajdą Państwo w tej części naszej oferty to przede wszystkim produkty o różnej średnicy korali, palecie barw oraz ciężarze kulek. Odpowiedni model do ćwiczeń mięśni Kegla będą tu mogły zamówić zatem kobiety, które po raz pierwszy decydują się na skorzystanie z tego asortymentu, jak i klientki poszukujące zestawów progresywnych. Z uwagi na ten fakt LELO, AVE, JoyDivision, Rianne S, Vibe Therapy, Marc Dorcel, Je Joue, B Swish, Rocks-Off oraz Nomi Tang zaprojektowały zarówno wersje kulek gejszy z pojedynczym koralem, jak i z podwójnym. Co więcej, atrakcyjna cena zakupu oraz dyskrecja nadanej przesyłki również będą w stanie dać Państwu odpowiedni poziom satysfakcji. W przypadku pytań o dobór lub użytkowanie kulek gejszy zachęcamy do kontaktu z zespołem obsługi klienta sklepu internetowego CrazyDreams.pl!Sortuj według:
Wyświetl po produktów