Wczytuję dane...

marc dorcel

Odwiedzając sklep internetowy CrazyDreams.pl znajdą Państwo wiele interesujących propozycji i pomysłów na wzbogacenie swojego życia erotycznego. Nasza wirtualna oferta to także doskonałe miejsce na poszukiwanie oryginalnego prezentu, czy też akcesoriów erotycznych najbardziej renomowanych marek. W tej kategorii umieściliśmy produkty zaprojektowane i wykonane przez ekspertów w dziedzinie przyjemności, czyli zespół Marc Dorcel. Ze względu na charakterystyczną paletę barw opartą przede wszystkim na intensywnym różu i kolorze czarnym, oferta ta jest łatwa do rozpoznania i niezawodnie przyciąga wzrok kobiet, mężczyzn i par. Wzornictwo otrzymało tu sugestywną i elegancką formę, dlatego z całą pewnością asortyment ten można polecić osobom ceniącym sobie dobry smak w projektach akcesoriów erotycznych.

Wśród gadżetów dla dorosłych, które zostały opatrzone logo Marc Dorcel, i które chcemy Państwu zaproponować w naszej ofercie, znalazły się między innymi:
- wibratory dla kobiet (profilowane, proste, do masażu punktu G lub łechtaczki, idealne do stymulacji wewnętrznej i zewnętrznej, w różnych rozmiarach, dla początkujących użytkowniczek oraz dla tych bardziej doświadczonych i niebojących się chcieć więcej i eksperymentować),
- masażery zewnętrzne (przy pomocy odpowiedniego programu wibracji mogą Państwo maksymalnie odprężyć swoje ciało lub wykorzystać tego typu akcesoria erotyczne do urozmaicenia gry wstępnej),
- wibrujące jajeczka, dilda i korki analne,
- zabawki dla dorosłych sterowane bezprzewodowo,
- pierścienie erekcyjne i nakładki na penisa,
- poręczne masturbatory oferujące mężczyźnie niezwykle intensywne i przyjemne doznania.

Akcesoria erotyczne to jednak niejedyna miła niespodzianka, jaką przygotowała dla swoich konsumentów marka Marc Dorcel. Producent ten posiada również swoją własną wytwórnię filmów dla dorosłych, której produkcje bardzo mocno wpisały się już w historię kinematografii pornograficznej. Każdy tytuł w tej filmotece to perfekcyjnie wyreżyserowane spełnienie wielu z najskrytszych marzeń erotycznych. Bez tabu, nieśmiałości, czy też pruderii profesjonalni aktorzy pokazują tu swoim widzom, jak bogaty jest świat doznań intymnych, jeśli tylko ma się odrobinę odwagi, by wcielać w życie swoje fantazje – z naszą ofertą filmów studia Marc Dorcel mogą Państwo zrobić pierwszy krok w tym kierunku!Sortuj według:
Wyświetl po produktów