Wczytuję dane...

Realistyczne

Jednym z popularniejszych rodzajów masturbatorów dla mężczyzn są modele realistyczne. Ma to bezpośredni związek z jakością stymulacji, gdyż niemal każdy użytkownik wybierający produkty z tego asortymentu dąży do jak najbardziej naturalnych doznań. Co więcej, oferta tego typu to nie tylko substytut dla bliskości z prawdziwą partnerką. Wielu klientów decyduje się na zakup masturbatora również z pobudek mających na celu urozmaicenie gry wstępnej, czy też aby zagwarantować sobie efektywny trening wytrzymałości i przygotować się na dłuższe zbliżenie. Tym bardziej jesteśmy dumni, iż możemy zaproponować Państwu różnorodny wybór produktów, które są w stanie perfekcyjnie spełnić oczekiwania wielu mężczyzn – zarówno hetero, jak i homoseksualnych.


Budując ofertę, którą prezentujemy w tej kategorii, skupiliśmy się na dostarczeniu Państwu produktów gwarantujących jak najbardziej naturalne doznania. Aby to osiągnąć, wykorzystaliśmy realistyczne masturbatory, gdyż zostały one zaprojektowane w oparciu o potrzebę zapewnienia swojemu użytkownikowi bodźców intymnych, którymi charakteryzuje się stymulacja oralna, analna lub waginalna. Dzięki temu konsument, który składa zamówienie w CrazyDreams.pl, może dokonać wyboru pomiędzy klasyczną przyjemnością, uczuciem ssania podczas masturbacji, a także lepszym dopasowaniem do kształtu członka.

Kategoria ta może zaoferować Państwu – oprócz masturbatorów, analnych, waginalnych i oralnych od marki Fleshlight – między innymi także:
- modele sygnowane nazwiskami najpopularniejszych gwiazd filmów dla dorosłych (np. Anna Polina, Claire Castel, Tori Black, Christy Mack, Teagan Presley, Riley Steele, Asa Akira lub Brent Everett, Cody Cummings, Kevin Warhol, czy Kris Evans),
- atrakcyjne cenowo zestawu (masturbator, lubrykant oraz preparat do dezynfekcji),
- uchwyty do masturbatora (na smartfon, tablet lub dedykowany klientom, którzy chcą korzystać z produktu pod prysznicem i bez użycia rąk),
- serię masturbatorów, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby przypominać puszkę od piwa.Sortuj według:
Wyświetl po produktów