Wczytuję dane...

Nasutniki

Znajdujące się w naszej ofercie nakładki na sutki to znakomita propozycja zarówno dla tych kobiet, które są dumne z wyglądu swych piersi, jak i tych pań, które widzą niedostatki tej części ciała i z tego powodu chcą dodać im ponętności. Nakładki sprawiają, że każdy biust zaczyna wyglądać niesamowicie seksownie, bez względu na to, jaki ma kształt i rozmiar. Jest to więc prosty sposób na to, by doprowadzić partnera na skraj wytrzymałości, a jednocześnie podnieść własną pewność siebie.

Czytaj dalej...

Każde piersi wyglądają świetnie, gdy zdobią je nasutniki, bez względu na to, jakie są same piersi i jaki wariant prezentują wybrane nakładki. W naszym sklepie jednak jest ich wiele, by każda pani mogła wybrać najlepszy dla siebie rodzaj, dostosowany do swych preferencji, a nawet okazji. W przypadku walentynek czy rocznicy związku można uwodzić partnera nasutnikami w postaci czerwonych serduszek, zaś wyjątkowo zadziorną ozdobą są zwisające nasutniki w czarnym kolorze, które w ramach zabaw sado-maso można pociągać, delikatnie lub nie...

Producenci tych gadżetów zadbali o to, by nie tylko świetnie się one prezentowały, ale też były wygodne w użytkowaniu. Choć nakleja się je na bardzo wrażliwą i delikatną część ciała, nie trzeba obawiać się żadnego zagrożenia ani dyskomfortu. Takie ozdoby na sutki są więc znakomitym pomysłem na urozmaicenie zbliżeń i zrobienie wrażenia na partnerze, w każdych okolicznościach. Żaden pan nie przejdzie obojętnie obok tak wspaniale prezentującego się biustu partnerki, zwłaszcza że taka ozdoba na sutki zwraca uwagę w bardzo prowokujący sposób. Grzeczne dziewczynki nie noszą takich odważnych ozdób, warto więc choć na jeden wieczór przeistoczyć się w niepokorną boginię i zaprezentować się swojemu mężczyźnie z tej tak wyjątkowej strony. Dzięki temu można będzie też spojrzeć na swój biust pod zupełnie innym kątem, co z pewnością się przyda, gdyż ogromna część kobiet ma zastrzeżenia co do tej części swojego ciała. Dzięki takim ozdobom stanie się ona idealna i będzie wyglądać wspaniale!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Essena

42,00 PLN

Kallea

35,00 PLN

Vellya

39,00 PLN