Model: 4000902
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wysyłka od: 9.99 PLN

Potency Gel™ jest najpopularniejszym produktem na polskim rynku środków  poprawiających erekcję na stałe.
Intensywne składniki żelu poprawiają ukrwienie członka, dzięki czemu nie tylko będzie twardy i gotowy jak nigdy dotąd, ale także zwiększa odczucia wszelkich bodźców erotycznych. Dzięki maksymalnej dawce składników aktywnych takich jak Kofeina, Guarana, Miłorząb japoński i Żeń-szeń pozwoli osiągnąć erekcję natychmiast po użyciu. Taka kombinacja składników sprawia, że krew będzie napływać do członka szybciej i intensywniej. Żel może być stosowany również podczas stosunku.

Unikalna formuła Potency Gel™:

Sekretem Potency Gel™ jest dopracowana w najmniejszych szczegółach receptura. Jego komponenty, to naturalne składniki o właściwościach wspierających organizm:

  • Kofeina (Coffeinum )
  • Wyciąg z owoców Paulinia Guarana (Paullinia cupana Kunth)
  • Miłorząb japoński (Gingko Biloba)
  • Żeń-szeń (Ginseng root extract)
  • Owies zwyczajny (Avena sativa L.)
  • Chmiel zwyczajny (Humulus Lupulus L.)
  • Mentol (Menthol)

Nagrody i wyróżnienia:

LAUR KONSUMENTA

Pragniemy poinformować, że wszystkie produkty marki shs-store zostały wyróżnione nie tylko przez szerokie grono specjalistów zajmujących się tematyką dotyczącą intymnych suplementów diety ale przede wszystkim zostały docenione i nagrodzone Laurem Konsumenta otrzymując tytuł 'Odkrycie Roku', który potwierdza zadowolenie klientów ze stosowania produktów marki shs-store w tym także produktu Potency™.


HACCP I ISO 22000

Potency™ to produkt najwyższej jakości. Składniki ziołowe wchodzące w jego skład są pozyskiwane z ziół uprawianych organicznie. Odpowiednia uprawa, zbiór i obróbka, zgodna z wymogami ISO 22000, normami HACCP i Holenderskim systemem gwarancyjnym dla suplementów diety NZVT daje Ci pewność, że to produkt najwyższej jakości. Potency™ jest bezpieczny, jego składniki są naturalnego pochodzenia.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...