Wczytuję dane...

Pierścienie wibrujące

W tej kategorii nasi klienci mogą znaleźć jedne z popularniejszych akcesoriów erotycznych, gdyż zgromadziliśmy tu pierścienie wibrujące kilku najpopularniejszych producentów. Marki te posiadają ugruntowaną renomę na rynku europejskim oraz światowym, a są to B Swish, Marc Dorcel, LELO oraz Picobong. Asortyment ten jest zatem nie tylko niezwykle różnorodny, ale także zaprojektowany ze smakiem i elegancją. Nie bez znaczenia dla konsumenta powinno być tu również to, iż wykorzystane podczas produkcji materiały są w 100% bezpieczne, nie zawierają ftalanów oraz pozytywnie wpływają na łatwość czyszczenia, a więc również higienę zbliżenia, w którym wezmą udział.


Pierścienie wibrujące od B Swish, Marc Dorcel, LELO oraz Picobong posiadają dwa rodzaje zasilania. Niektóre modele wspierają swoje funkcje masażu poprzez wymienne baterie (również do nabycia w naszym sklepie internetowym). Inne natomiast posiadają wbudowany akumulator, który zapewni wam wygodę użytkowania oraz naprawdę długi czas spędzony na wspólnych igraszkach z użyciem znajdujących się tu pierścieni. Wszystko to ma natomiast za zadanie pobudzić dodatkowo mężczyznę i pomóc mu w utrzymaniu wzwodu. Jeśli chodzi zaś o kobietę, to podczas zbliżenia wibracje powinny przyczynić się do przyjemnej stymulacji łechtaczki.

Odwiedzając naszą kategorię z pierścieniami wibracyjnymi od B Swish, Marc Dorcel, LELO oraz Picobong, nasi klienci mogą znaleźć dobrej jakości produkt już od niespełna 50 zł. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją wybranego modelu, wnikliwej lektury opisu produktu oraz oczywiście do kontaktu. Profesjonalne doradztwo naszego zespołu z całą pewnością pomoże wam w podjęciu najbardziej satysfakcjonującej decyzji. Zapraszamy do składania zamówień!Sortuj według:
Wyświetl po produktów