Fifty Shades of Grey

W kategorii tej znajdą Państwo różnorodny wybór akcesoriów erotycznych sygnowanych i polecanych przez autorkę bestsellerowej powieści pt. „Pięćdziesiąt twarzy Greya” (Fifty Shades of Grey). Jest to doskonała okazja zarówno dla osób poszukujących inspiracji do zmian w swoim życiu erotycznym, jak i dla par lubiących eksperymentować. Integralną częścią tej oferty jest także wysoka jakość wykonania gadżetów intymnych, co gwarantuje Państwu odpowiednie bezpieczeństwo nawet podczas najbardziej intensywnej stymulacji. Z przyjemnością dostarczymy więc Państwu produkty z tej linii, zadbamy o dyskrecję przesyłki oraz wesprzemy poradą i dodatkowymi informacjami na temat asortymentu Pięćdziesiąt Twarzy Greya, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. 


Bogaty wybór akcesoriów erotycznych z tej serii da Państwu możliwość wejścia w świat swoich najgłębiej skrywanych fantazji i fetyszy. Aby marzenia mogły się stać elementem rzeczywistości, a ciekawość została w końcu zaspokojona, nasi klienci mogą zdecydować się na następujące produkty z linii zabawek dla dorosłych 50 Twarzy Greya (Fifty Shades of Grey):
- klamerki i zaciski na sutki oraz wiele innych produktów należących do biżuterii intymnej,
- elementy do krępowania (sznury, szarfy, kajdanki, uprzęże, obroże, a nawet krawat głównego bohatera, Christiana),
- piórka do łaskotania, pejcze, packi, szpicruty, opaski na oczy, maski,
- dilda, wibrujące pierścienie, wibratory, masażery łechtaczki, wibrujące jajeczka, pętle i pierścienie erekcyjne, kulki analne,
- kulki gejszy oraz korki analne,
- atrakcyjne zestawy dodatków dla par chcących spróbować jak smakuje świat rozkoszy i przyjemnych doznań 50 Twarzy Greya,
- żele intymne i preparaty do dezynfekcji akcesoriów erotycznych.

Zarówno dodatki erotyczne, jak i masażery intymne z serii Pięćdziesiąt Twarzy Greya (Fifty Shades of Grey) mogą być doskonałym pomysłem na prezent dla fanki powieści oraz jej adaptacji filmowej. Hipoalergiczny silikon, którym pokryto powierzchnię wibratorów, pozwoli Państwu na utrzymanie zabawek w odpowiedniej czystości. Satynowe woreczki dołączone do wielu z tychże produktów ułatwią ich przechowywanie. Ciemna kolorystyka ma natomiast stworzyć aurę tajemniczości, za której granicą czeka obietnica spełnienia erotycznego. Zachęcamy do jej przekroczenia – satysfakcja gwarantowana, tak samo, jak atrakcyjna cena zamówienia oraz szybka wysyłka!Sortuj według:
Wyświetl po produktów