Wczytuję dane...

unimil

Wśród producentów, których znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego, nie mogło zabraknąć marki Unimil. Firma ta zajmuje się przede wszystkim produkcją prezerwatyw (w tym popularnej wśród Polaków linii Unimil Skyn). Utożsamia się ją również z wyznacznikami wysokiej jakości, dlatego tak wielu konsumentów rekomenduje ją w swoim otoczeniu. Szeroki wybór wersji również ma tu ogromny wpływ na decyzje klientów poszukujących tego rodzaju metody antykoncepcji lub urozmaicenia życia erotycznego. Prezerwatywy Unimil to bowiem nie tylko ochrona przed niechcianą ciążą, ale również wiele dodatkowych właściwości stymulujących.


Wśród prezerwatyw Unimil, które znajdą Państwo w tej kategorii, znalazły się między innymi:
- Unimil Natural (doskonałe bezpieczeństwo i wygoda użytkowania),
- Unimil Infini (ultracienkie ścianki, maksymalna bliskość kochanków i intensywne doznania),
- Unimil Max Love (wydłużające stosunek i poprawiające jakość stymulacji dzięki wypustkom),
- Unimil Skyn (prezerwatywy nielateksowe, w wersji z dodatkowym nawilżeniem, klasycznej, powiększonej, z wypustkami, ultracienkiej oraz smakowej).

Oprócz różnorodnego asortymentu prezerwatyw Unimil, w ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy również oryginalne lubrykanty tej marki. Ich formuła, zaprojektowana z myślą o użytkowaniu wraz z prezerwatywami zapewni Państwu jeszcze lepsze doznania i maksymalne bezpieczeństwo. Wśród wersji preparatów nawilżających tego producenta nasi klienci mogą znaleźć zarówno klasyczny lubrykant na bazie wody, jak i produkt silikonowy (trwalszy i dłuższy efekt poślizgu), rozgrzewający oraz stworzony na bazie naturalnych składników, czyli bardzo delikatny i odpowiedni dla osób ze skłonnością do nadwrażliwej skóry.Sortuj według:
Wyświetl po produktów