Wczytuję dane...

Dla Par

Zazdrość o wibrator, który masz w szufladzie swojej komody, wcale nie musi dotyczyć twojego związku. Producenci akcesoriów erotycznych od lat pracują nad projektami, które pozwolą wam używać tego typu masażerów wspólnie. Dzięki takiemu asortymentowi będziecie w stanie wznieść waszą bliskość na zupełnie nowy poziom, a wiedzę zdobytą podczas eksperymentowania na pewno uda się wam wykorzystać do rozwijania technik stymulacji intymnej. W tej kategorii znajdziecie zatem wibratory, dzięki którym spełnienie kobiety z elektronicznym kochankiem da mężczyźnie równie wiele przyjemności. W jaki sposób? Przez sposób kontroli programów wibracji, a tym samym intensywności i szybkości impulsów, które otrzyma kobiece ciało.


Aby zapewnić Państwu w tej kwestii nie tylko różnorodne i dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań doznania, ale również odpowiednią jakość i bezpieczeństwo użytkowania, zdecydowaliśmy się na dystrybucję asortymentu marki We-Vibe. Firma ta bardzo mocno stawia na nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz minimalistyczne wzornictwo wykorzystujące miłe dla oka barwy oraz kształty. Innowacją, która jest w tym przypadku ciągle rozwijana i aplikowana do wielu produktów tego producenta, jest możliwość kontroli wibratora dla par... przy pomocy smartfona. Pomyśl, jakie to stwarza dla was możliwości? Jak głęboki i intensywny erotyzm sytuacji możecie wspólnie zbudować, jeśli tylko pozwolisz swojemu partnerowi na zapanowanie nad twoim masażerem intymnym.

Nie zapomnijcie utrzymywać kontaktu wzrokowego podczas budowania pożądania dzięki naszym wibratorom dla par marki We-Vibe. Warto o tym pamiętać, gdyż jak dowiedziono naukowo, sytuacje takie rodzą większą bliskość oraz o wiele przyjemniejsze skojarzenia z osobą swojego partnera/partnerki. Jeśli wasze źrenice spotkają się w momencie kulminacyjnym zabawy, z całą pewnością to odczujecie. My natomiast chętnie zadbamy, by trafił do was produkt w pełni oryginalny i funkcjonalny – oczywiście w atrakcyjnej cenie i w całkowicie dyskretnej paczce, niezdradzającej osobom postronnym rodzaju jej zawartości!Sortuj według:
Wyświetl po produktów