Wczytuję dane...

Klasyczne

Asortyment klasycznych wibratorów jest jednym z bardziej różnorodnych w naszej ofercie tego typu produktów. Każda marka, która chce funkcjonować w świadomości klientów i zapewnić sobie sukces komercyjny w tej branży, powinna przygotować właśnie taką prostą propozycję akcesoriów erotycznych. Jest ona doskonale dopasowana do potrzeb kobiet – a także wielu mężczyzn – którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gadżetami intymnymi i chcą wejść w ten świat stopniowo, powoli realizując swoje fantazje i eksperymentując z potrzebami swojego ciała. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby inspiracji i satysfakcji szukały w tej kategorii również osoby bardziej doświadczone – funkcja elektrostymulacji w klasycznych wibratorach marki Mystim daje tu taką możliwość.


Oprócz możliwości poznania uroków elektrostymulacji wspólnie z produktami marki Mystim nasi klienci mogą znaleźć tu klasyczne wibratory takich znanych producentów jak Rianne S, B Swish, Marc Dorcel, Fifty Shades of Grey, Motorhead, czy Motley Crue. Charakteryzują się one między innymi tym, że posiadają:
- różną wielkość powierzchni penetracyjnej (długość oraz średnicę),
- różny kształt powierzchni penetracyjnej (prosty, profilowany, prążkowany itd.),
- możliwość masażu wewnętrznego oraz zewnętrznego (najmniejsze modele idealnie sprawdzą się między innymi w masażu łechtaczki),
- różnorodną kolorystykę (jest to ważny szczegół, zwłaszcza z perspektywy wyboru wibratora przez kobietę, choć i panowie mają w tej kwestii pewne wymagania),
- różnego rodzaju zasilanie (funkcje wibracyjne napędzane dzięki wymiennym bateriom lub wbudowanemu akumulatorowi).

Wśród klasycznych wibratorów zaprojektowanych przez Rianne S, B Swish, Marc Dorcel, Fifty Shades of Grey, Motorhead, Mystim czy Motley Crue, znalazło się w naszej ofercie również kilka „króliczków” oraz całkiem sporo masażerów typu „bullet”. Każde zamówienie w naszym sklepie realizujemy z dużą dokładnością, aby produkt został nie tylko odpowiednio zabezpieczony, ale również, aby zawierająca go przesyłka była w 100% dyskretna. Jakość naszego asortymentu wspieramy także poprzez atrakcyjny cennik. Jesteśmy przekonani, że każdy będzie tu w stanie znaleźć produkt odpowiadający jego indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom. Zapraszamy do zakupów!Sortuj według:
Wyświetl po produktów