Wczytuję dane...

Wibrujące jajeczka

Stymulacja intymna jest dla kobiety niezwykle indywidualnym przeżyciem, gdyż jej rodzaj oraz intensywność zależą zarówno od upodobań kochanki, jak i od jej nastroju. Może się więc okazać, że to, co działało na partnerkę podczas ostatniego zbliżenia, obecnie jest zbyt delikatną lub zdecydowaną formą pieszczot. Gadżety erotyczne projektowane są natomiast w taki sposób, aby swoją funkcjonalnością móc sprostać różnorodnym potrzebom i nastrojom swoich użytkowniczek. Nie inaczej jest w przypadku wibrujących jajeczek, które oferują kobietom między innymi od kilku do kilkunastu programów masażu o różnym stopniu intensywności – wszystko to dzięki przewodowej i bezprzewodowej technologii oraz markom Marc Dorcel i B Swish, które znalazły się w ofercie naszego sklepu internetowego.


Jajeczka wibracyjne od Marc Dorcel i B Swish, które mamy przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie sklepu internetowego CrazyDreams.pl charakteryzują się także:
- zasilaniem bateriami,
- pojedynczą lub podwójną możliwością masażu (możliwa jednoczesna stymulacja waginalna i analna),
- obecnością innowacyjnego zestaw z nakładką na jajeczko, która pozwala na przekształcenie go w wibrujący korek analny,
- wodoodporną konstrukcją, dzięki której mogą Państwo poeksperymentować z pieszczotami podczas kąpieli.


Operując różnym kształtem, paletą barw, średnicą powierzchni wibracyjnej oraz materiałami, które gwarantują łatwość utrzymania czystości gadżetów oraz odpowiedniego poziomu higieny, nasze jajeczka wibracyjne Marc Dorcel i B Swish oferują Państwu wysoki poziom jakości oraz atrakcyjne i nowoczesne wzornictwo. W opisach poszczególnych modeli produktów można przeczytać, iż są one także hipoalergiczne, a ich prawidłowe użytkowanie gwarantuje brak podrażnień skóry w miejscach intymnych. Zapraszamy do składania zamówień!Sortuj według:
Wyświetl po produktów